Pakastekaapin tiivisteet

Tietääkö joku voisiko pakastekaapin tiivisteet vaihtaa? Muuten jää-pakastekaappini toimii hyvin, mutta pakastekaapin tiiviste on näköjään mennyt rikki ja alkanut falskata.
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tietääkseni voi vaihtaa. varaosaliikkeistä kannattaa kysellä. tarkat kaapin tiedot ylös ja puhelu liikkeeseen hiukan hankala laittaa,mutta onnistuu kyllä, joskus sen joutuu ottamaan pois kuten jääkaapinkin,jos sattuu likaantuun eikä saa pyyhkien puhtaaksi. vanhaan kaappiin voi olla vaikea saada. tampereella Amurin sähköpaja osaa neuvoa ja sieltä saa osia vanhoihin laitteisiin. toivottavasti apu löytyy!

Äänestä

jättä experteille,he osaavat parhaiten ja erikostyökalujaki voi tarvita!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Voiko vaihtaa kirjoitti:

Tietääkö joku voisiko pakastekaapin tiivisteet vaihtaa? Muuten jää-pakastekaappini toimii hyvin, mutta pakastekaapin tiiviste on näköjään mennyt rikki ja alkanut falskata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu