Solifer enduro pikkukurit

jostain olin lukevinani joskus että kyseisen mopon kaasarissa olisi jonku sortin prikka joka ei salli täysiä kierroksia. pitääkö paikkansa ja onko se helposti poistettavissa. ja onko mopossa muita tällaisa turhia pieniä kuristuksia?
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

putkesta löytyy pesäpallo maila, pytystä perunamuussia ja kaasarista kaakeleita

Äänestä

Se prikka sijaitsee imukaulassa. Se vaan veks sieltä.

Äänestä
  • hyvä ku sain kerranki kunnon vastausken. ei jaksas tollasia 12v pentuja jotka tulee vaan trollaamaan tänne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eemoppi kirjoitti:

jostain olin lukevinani joskus että kyseisen mopon kaasarissa olisi jonku sortin prikka joka ei salli täysiä kierroksia. pitääkö paikkansa ja onko se helposti poistettavissa. ja onko mopossa muita tällaisa turhia pieniä kuristuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu