Safari

Safari 4 Public Beta 528.17

Ei pelitä tämän uuden keskustelusysteemin kanssa hyvin.

Etenkin login unohtuu keskustelusivuille siirryttäessä. Jos yrität loggautua keskustelusivuilla sisään, niin ei onnistu.

Ja sitten ne skandit - yhtä sotkua
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla tuo Safari 4 beta toimii hyvin. Sinulla on selaimen säädöt vissiinkin vielä laittamatta kohdalleen. Avaa näyttöruudun yläosan työkaluriviltä kohta View ja sieltä Text encoding. Sieltä valitset Default, ja HOBLAA - skandit toimivat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omppu kirjoitti:

Safari 4 Public Beta 528.17

Ei pelitä tämän uuden keskustelusysteemin kanssa hyvin.

Etenkin login unohtuu keskustelusivuille siirryttäessä. Jos yrität loggautua keskustelusivuilla sisään, niin ei onnistu.

Ja sitten ne skandit - yhtä sotkua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu