Kiihottavaa...

....

Olenko outo, kun mun mielestä on tosi kiihottavaa syödä suu auki? On ihanaa, kun muut näkevät suuni sisällön ja se maiskutusääni on suorastaan jumalainen! Hehkeintä tämä on, jos syön esimerkiksi hernekeittoa. Se väri vaan on niin aistikas.
Joskus tykkään myös klimpata suuni sisällön kädelle, katsella sitä hetken ja laittaa takaisin suuhun. Se hyvin pureskeltu mössö tuntuu samettiselta iholla ja parhaimmillaan koskettaa kaikkia aisteja.

Olisipa joku, jonka kanssa jakaa ruokafetissini.

5

629

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tavis-pavis

      Olet vähän outolintu.

    • hyi helvetti

      ja täysi provo

    • - Kaisa

      Senkin perverssi sika! Kuvottavaa!

    • Tiina-Maaria

      Olen melko varma, että aika paljonkin löytyy tuollaisia ihmisiä. On niitä suu auki maiskuttajia sen verta paljon, että tiedä vaikka ajattelisivat aivan samoin. Suosittelen, että menet ehdottamaan seksileikkejäsi ensimmäiselle henkilölle, joka syö suu auki. Hänellä on varmasti täsmälleen sama fetissi!

    • -------------

      muistat samalla tiputtaa osan suusta syliin. Hyviin tapoihin kuuluu sylkeä ruokaa lattialle, että koira tai rotat saa myös.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5565
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2036
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      114
      1621
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1593
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1167
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      988
    Aihe