Moi! Eli kysyisin onko toi hyvä lcd tv?
Samsung 26A467c1
onko hyvä?
5267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Että onko Samsung hyvä. Käytä vaikka Googlea:
http://www.google.fi/search?hl=fi&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi:official&hs=kAp&q=samsung & (vika OR ongelma OR ongelmia OR vaikeudet)&btnG=Hae&meta=
Ystävällinen neuvo: selviät paljon vähemmällä kun pysyt erossa kaikesta, missä lukee Samsung!
Keksinpä tuosta linkistäsi hienon testin. Kokeilkaapa muuttaa hakusanaan "Samsung" tilalle eri merkkejä ja katsokaa, kuinka paljon mikäkin merkki saa osumia liittyen vikoihin ja ongelmiin.
Samsung: 347000 osumaa
Philips: 174000 osumaa (vähemmän kuin Samsungilla!)
Sony: 344000 osumaa
Panasonic: 119000 osumaa
LG: 195000 osumaa
Samaa voisi testata myös lontoon murteella:
http://www.google.fi/search?&q=samsung & (fault OR problem OR problems OR failing)&btnG=Hae&meta=
Tuo haku tuottaa yli 65 miljoonaa osumaa!
Jotain täytyy olla pahasti pielessä, sillä eihän muuten tällaisia hakutuloksia pitäisi löytyä lainkaan.
Ihan hyvä ostos.
Ja unohda tuon Samsung vihaajan spämmit. Hän kirjoittaa aina jonkun Samsungia haukkuvan viestin, jos joku kysyy jotain ko merkistä.
Olisi mielenkiintoista tietää, mistä hänen Samsung-vihansa kumpuaa. Kirjoitustyylistä näkee, että aina on sama tyyppi.
joo ajattelin kysyä onko kellään kokemusta tosta mallista ku netissä ei ole mitään tosta, kaikkea muuta löytyy mutta googlettamalla tota le 26a467c1 ei ole mitään ja expertillä on toi.
http://alatest.fi/arvostelut/televisiot/samsung-le-a466-series-tv-26-32-37-40-42-50/po3-57101367,33/
On kylläkin ulkomaan kielellä, mutta yleisesti on arvosteltu arvosanalla "erittäin hyvä".