Hei! Haussa matkaseuraa jonnekin etelään äkkilähdöllä..esim. rodos, kos tai alanya vois olla ihan kiva! Lähtö olis siinä 11.-12.6!
Olen 30v. tyttö vailla ranta-, ja bileseuraa..=)
Olen 30v. tyttö vailla ranta-, ja bileseuraa..=)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
gambiaan? olen sua 10 v naikkonen, ja sinne menos noihin aikoihin vailla seuraa. siellä aurinkoa, lämpöä ja rantoja riittää..ja bilemestojakin löytyy :)
Joo ittelläkin suunnitelmissa lähtee etelän lämpöön just tuona ajankohtana, mutta matkaseura puuttuu. Kohteella ei mulle ole kauheesti väliä, alanya tai bulgaria vois olla kivoja!
Pistä sähköpostiosoite jos vielä ettit matkaseuraa niin voin laittaa viestiä tuleen
Oon 28v mukava poika.
Kuulostaa hyvältä! Yksin ei niin kiva lähtee reissuun. Mulle voi laittaa meilii, [email protected]
Joko on matkaseuraa löytynyt? itse lähdössä bulgariaan 14.6!
Alanyaan oon itse suuntaamassa 14.6., joten jos sinne suuntaan "eksyt" matkaseuran kanssa vois törmäillä.
27-v. kundi olen itse.
Alanya yleensä mun matkustusmaa mutta nyt kävi niin hassusti et sukulaiset laitto mulle matkan ja päädyin siis hieman eripaikkaan kun olisin halunnu.. Tutkin tossa viikko takaperin et kultahietikolta kulkee laiva suoraan istanbuliin, jos en siellä viihdy niin suunnittelin vaihtavani maata. Vaikka alanyassa on tullut vietettyä paljon aikaa niin huomasin sivistyksessä aukon. Ei ole mitään hajua kuin pitkä matka sieltä on istanbuliin.. jos ei ihan toisessa päässä oo niin varmaankin hakeudun sinne ja etsin itselleni majotuksen viikoksi tai jotain:) Meinaatko kauan viihtyä alanyassa?
Moikkaaa... Mie ja mun kaverit ollaan alanyassa 17.6!! Joten jos tekstin aloittanut tai sitte sinä joshh kaipailette seuraa siellä baariin tai baanalle muuten vaan ni viestiä tänne vaikka ni laitan yhteystietoja!!
Tervis: on se melkosen kaukana, toki lentämällä pääsee... Istanbul siellä Mustanmeren rannalla ja Alanyassa Välimeri vieressä, useamman tunti lentokoneellakin.
Tiiamo: tuonne toiseen ketjuun pistinkin, että sun mailissa on jotain häikkää - ei viesti ei lähde perille.
Mulle voi laittaa viestiä [email protected] ja sitä kautta voi vaihdella meseä/muita tietoja.