aina sen jälkeen kun s24-sivuja päivitetään uusiksi, on odotettavissa lukematon määrä ongelmia - niin nytkin. Sähköposti aukeaa milloin aukeaa, aivan käsittämättömiä "pääsy kielletty" ilmoituksia yms. yms.
Voisitteko nyt kerrankin antaa sivujen olla rauhassa tekemättä yhtään mitään "kehitystoimia" kun näköjään aina kerta kerran jälkeen lyötte päätänne seinään.
Käsittämätöntä
6
171
Vastaukset
- ollen,,,,,
samaa mieltä .. vittu et osaavat tyriä ja tehdä entistä paskempaa,, vittu mitä uudustuksi sekavaa paskaa ja entisä jumittavampaa vittuun mainostatajt täältä,
- KYÖSTI.
LIIAAN KAUPALLITAAAKIRJAIMEKKII NIIIN PIENIÄÄÄ JA SINISIÄÄÄ EN NEÄÄÄ
jotta saataisiin sivulle mahtumaan enemmän vilkkuvia mainoksia. Tämä syö kaistanleveyttä, joka tietysti otetaan meiltä laskemalla käyttäjätoimintojen prioriteettia. Tämä näkyy esim. kirjoittamisen hitautena tai sivun jumittamisena kommenttia lähetettäessä. Mainokset muuten animoivat, häivyttävät, vilkkuvat, välkkyvät, liukuvat ja tekevät vaikka mitä todella kauniisti nykyään, eikö vaan? Jostakin syystä mainokset toimivat aina virheettömästi. Ehkä pian näemme mainoksen, jolla on oma tekoäly. Keneltäköhän se kaistanleveys otetaan? Turvallisuuttakin on parannettu. Tämä näkyy turhina "PÄÄSY KIELLETTY" ilmoituksina ja ihmeellisinä kirjautumisen unohtamisina, jotka luultavasti ovat seurausta keskeneräisen turvaohjelman ylireagoinnista kaikkeen mahdolliseen toimintaan. Minutkin suljettiin ulos galleriasta, kun erehdyin klikkaamaan erään käyttäjän kuvaa. Käyttö estetty, pääsy kielletty, yritä kirjautua uudestaan, kirjautumista ei hyväksytty, syitä voi olla monia!!! Joo, miten olisi beta-asteelle jäänyt vainoharhainen turvaohjelma? Klikkaamalla mainosta olisin silmänräpäyksessä päässyt Unibettiin tai E-kontaktiin, mikä ylläpidolle onkin ainoa tärkeä asia.
Minä olen kans samaa mieltä,minkä takia pitää mennä "muka parantaa palvelua" vaik menee melkein huonommaksi,kaveri laitto mulle postia ja siel oli linkki,niin linkki ei auennut ja sähköposti tosiaan aukee miten aukee,jos aukee!!!!!
- PEPUSTA 24
Hei,
Unohtakaa viat SUOMI24- touhussa ja ottakaa sähköpostiksi gmail.com... TOIMII... TOIMII... TOIMII...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567775Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675871Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615360Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515253Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084602Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1062289Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e21145Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol31140Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa37996Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43944