asuntoasi Alanyassa (keskustasta) syksyllä 2009? Jos olet, niin olisin ehkä kiinnostunut vuokraamaan.
Oletko vuokraamassa
Emine :)
8365
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
www.nwphomes.com. On vuokrannut ilman välityspalkkiota. Liity jäseneksi www.alanyansuomalaiset.fi .Sitä kautta voit ilmoittaa halustasi vuokrata asuntoa yksityisenä henkilönä. Sitten on www.2base.com mutta jos vuokraat pidemmäksi ajaksi niin vuokrahinta e i ole silloin se mitä netti sivuilla näkyy! Oikea hintataso 250-350Eur riippuen ajasta ja sisältääkö sähköt mukana ja onko asunto kalustettu.
Katsonpa sivuja.
[email protected]
tästäkin!
kuinka pitkäksi aikaa asuntoa tarvisit ja osaatko jo kertoa tarkempaa ajankohtaa matkallesi? Itselläni nimittäin olisi asunto alanyassa.
viestistä. Syyskuun loppupuolelta marraskuun puoliväliin olen vailla majapaikkaa.
Hei!
Asuntoni on vapaana elokuun toisesta viikosta lähtien. Kävelet asunnolta noin 10 min Alanyan keskustaan. Jos olet kiinnostunut, niin laitan mielelläni kuvia asunnosta. Tavoitatat minut osoitteesta [email protected].
Otan yhteyttä myöhemmin.