Just katselin maikkarin rallikoosteen ja ei voi muuta sanoa kuin, että on se Hirvonen mahtava kuski, kun ei osaa ajaa vauhdilla eikä hidastella. :-D
Poljin
kuin poljin
2143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Joo, kyllä oli melkoinen moka, kun ajattelee, että niillä oli autossa tiedossa Loëb:n aika ja kello mistä katsoa, ni silti ei osunut. Siinä vähä kartturia vitutti, ku Hirvonen kämmäsi.
No tänään Loëb tullee kovaa, kun edessä kaksi auraa. Hirvosen ja Loëb:n välillä käytäneen kova vääntö ja kumpi pystyy ajamaan virheittä vie sen pelin. Luulisin, että Latvala ei pysty etumatkastaan huolimatta pistämään kampoihin ja tehnee paineen alla jonkun virheenki pahimmassa tapauksessa jopa ulosajon.
Ohops, nythän Latvalaisella kulkee, ja aika lujaa! saakohan pitää johdon, kun eroa vain joku puoli minuuttia?