Kännissä chatissä

vastatkaa

sattui tämmönen vahinko tossa.

tulin baarista hieman päissäni ja aikaa kuluttaakseni menin chattiin.
Siinä sitten Nimimerkki95 kutsui privachattiin. Jotenkin kännipäissäni onnistuin laskemaan tämän iän 19. (juu tiedetään, en tiedä miten tuossa onnistuin.)

Vähän aikaa juteltua puhe kääntyi seksiin. Muistaakseni totesin että voisin suudella tyttöä kaulallla ja rinnoille.

Sitten tämä nimimerkki ilmoitti että otti ip osoitteeni ja poliisi ottaa minuun yhteyttä.

voinko todella saada tuosta jotain? niin siis olen 25vuotias
kyseessä siis todella pelkkä vahinko. Niin ja chatin ikä raja on 18v, joten kai tälläkin oli jotain tekemistä väärään ikälaskelmaani.

10

591

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pedon jäljillä

      ohjelmaa niin tiedät kuinka sun nyt käy.
      Niissäkin aina on kysymyksessä tietenkin vahinko.

    • hehehhheh

      Heheheehe hahahaaaaahahaahhhaaa!

      Kuolen nauruun!

      • vastatkaa

        Juu. mutta tosiaan kyseessä oli ihan vahinko. en sentään ehdottanut mitään tapaamista enkä kuvienn lähetystä. Todennäköisintä että joku jalusi leikiä vain kanssa ni ja aiheuttaa unettoman yön.

        en todellakaan ole mikään pedo tai lapsiin sekaantuaja... herrajumala pahaa tekee ajatellakkin. Kysyin siinä sen ikää mutta se ei vastannu. jotenkin tosiaan onnistuin laskemaan iäksi 19....uskomatonta kylläkin.


      • osaa rahastaa
        vastatkaa kirjoitti:

        Juu. mutta tosiaan kyseessä oli ihan vahinko. en sentään ehdottanut mitään tapaamista enkä kuvienn lähetystä. Todennäköisintä että joku jalusi leikiä vain kanssa ni ja aiheuttaa unettoman yön.

        en todellakaan ole mikään pedo tai lapsiin sekaantuaja... herrajumala pahaa tekee ajatellakkin. Kysyin siinä sen ikää mutta se ei vastannu. jotenkin tosiaan onnistuin laskemaan iäksi 19....uskomatonta kylläkin.

        mistä vain, vaviskaa netin kirjoittat


    • sulevi p-pää

      Kunhan tuo feikki vaan kiusasi. Ei se näe sun IP-osoitetta. Näköjään onnistui kiusaamisessa kun menit paniikkiin.
      Ole rauhassa.

    • Ei hätää

      Tyttö tekikin itse rikkomuksen koska ei huomioinut kirjautumis ehtoa .

      • vastatkaa

        nyt täs alkaa jo hiukan paniikki laskeutumaan... jos vaikka ens yön nukkus kunnolla. Jessus et säikähdin.


    • hyvin peloteltu

      Paniikkiin vielä menit. Hyvin oli opetettu kersa pelottelemaan pahoja setiä, huvittavaa. Mutta sinun tappauksessasi kyseessä oli siis vain tuollainen pieni moka ja erittäin harvoin tuollainen lyhyt keskustelu menee mihinkään rangaistusvaatimuksiin asti. Jos olisit mennyt pidemmälle olisi asialla ollut jo seuraukset.

    • ...

      Viesteissä ei tullut mitään iästä puhetta,voihan nimimerkki Lissu95 tarkoittaa mitä vaan..

    • olettekourpoja

      mitä vittua.
      olen itse 40 ja kyllä voisin panna 18 vuotiasta tyttöä.
      se on täysikäinen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      92
      1816
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1272
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1133
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      75
      1011
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      105
      919
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      848
    7. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      752
    8. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      751
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      47
      701
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      683
    Aihe