avata.
Kone tietysti aukeaa hitaasti.
Osaankohan muotoilla kykymyksen oikein ???
Yritän > Olen poistanu haittaohjelmilla mielestäni oikein eitoivotut---haitat.
Töppö kun olen, en ymmärrä mitä "rullaa" avatessa. :)
Tulinkohan ymmärretyksi. Jos en, niin yritän täsmentää jos joku viitsisi ASIALLISESTI kokeilla vastata.
Ikäneito
tehtävänhallinta
"monta" ohjelmaa yrittää
1
377
Vastaukset
ja siihen kirjoitat msconfig ja avautuvasta ikkunasta valitset välilehden käynnistys ja sieltä otat ruksin kaikista muista pois paitsi virusohjelmasta ja mahdollisesta palomuurista.
lisäät sen mukaan samaan paikkaan niitä ohjelmia käynnistyväksi, mitä todella tarvitset (esim näppiksen softa, jos sulla sellainen).
mahdoit tarkoittaa tuota?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452388
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1531613Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311598Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451289- 641287
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121155Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2491070- 156956
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58869Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20859