Kysymys

Miksi pitää olla aina aloitus ennenkuin
vastatut lukumäärä
luettujen lukumäärä
tai kelloaika näkyvät???
ennen oli parempi, kun näkyi välittömästi!!!
2127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

luettujen runojen lukumäärät on ihan hatusta vedettyjä ja huomaahan sen siitä kun muka heti uudistuksen jälkeen kävijämäärät putosi kolmannekseen !

Tää uudistus on ihan toimimaton torso monessa suhteessa !!!!! :(

Äänestä
  • Kävijämäärä on OIKEASTI tippunut kolmannekseen, koska kaksi kolmesta ei joko pääse sisään palstalle, tappelee bugien kanssa toisaalla, valittaa kohtaloaan täällä tai on kyllästynyt koko roskaan ja lähtenyt muualle tai ainakin lomille. HELVETTI24 ampui itseään jalkaan tällä uudistuksella todella pahasti. Osuma taitaa olla valtimossa. Laastaritiedosto on luvassa ehkä jouluksi, tosin potilas lienee silloin jo kuollut. Olisivat betatestanneet uudistuksen kunnolla! Selvästikään monia ominaisuuksia ei ole testattu lainkaan. Mitäköhän mainostajat tykkäävät kävijämäärän laskusta? Mainokset kyllä pyörivät vakaasti, mutta ihmisten kadotessa niitäkin klikataan harvemmin. Paljonko lyödään vetoa, ettei meidän mielipiteillä ole mitään väliä, mutta kun mainostajat vaativat halvempia taksoja, alkaa tapahtumaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomi24:selle kirjoitti:

Miksi pitää olla aina aloitus ennenkuin
vastatut lukumäärä
luettujen lukumäärä
tai kelloaika näkyvät???
ennen oli parempi, kun näkyi välittömästi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu