Käyttäjät todella häypyvät tämän uuden version tulon jälkeen. Esim. keskutelupalstalla "äidit ja isät" on ruvennut porukkaa häviämään.
Eli mistä tää kertoo?? Passais kuunnella meitä kirjoittajia, eli olis syytä palauttaa vanha versio takaisin.
Nykyinen aivan sekalainen.
Tässä käy niinkuin Verkkoklinikan palstalla; ennen oli hyvä, mutta uuden versiotulon myötä ovat kirjoittajat kadonneet tyystin !! Itsekään en ole elää puoleen vuoteen kirjoitellut Verkkoklinikan sivuille.
Eli mistä tää kertoo?? Passais kuunnella meitä kirjoittajia, eli olis syytä palauttaa vanha versio takaisin.
Nykyinen aivan sekalainen.
Tässä käy niinkuin Verkkoklinikan palstalla; ennen oli hyvä, mutta uuden versiotulon myötä ovat kirjoittajat kadonneet tyystin !! Itsekään en ole elää puoleen vuoteen kirjoitellut Verkkoklinikan sivuille.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olet oikeassa.
häipyminen on vaan tilapäistä, vastaavanlaista paskanjauhantapalstakokonaisuutta ei Suomessa ole kuin tämä. kyllä nälkä porsaan kotiin ajaa.
käyttäkää hyvät ihmiset Firefox-selainta Adblock-lisäosalla varustettuna, niin saatte mainospaskat pois vilkkumasta ja muutoinkin webin selaus mukavoituu huomattavasti. NoScriptiä voi harkit amyös, mutta ei toivotut skriptit saa kyllä suurimmilta osin suodatettua laittamalla ne Adblockin suodatinlistalle (hiiren oikea viestin kirjoituskentässä).
Huonosti suunniteltu keskustelun kulku, huonot, himmeät värit jne.
Taidat olla Enirolla töissä? Juuri tuollainen heidän asenteensa tuntuu olevan, ylimielinen ja piittaamaton.
että viestit ei näy!
"käyttäkää hyvät ihmiset Firefox-selainta Adblock-lisäosalla varustettuna, niin saatte mainospaskat pois vilkkumasta ja muutoinkin webin selaus mukavoituu huomattavasti. NoScriptiä voi harkit amyös, mutta ei toivotut skriptit saa kyllä suurimmilta osin suodatettua laittamalla ne Adblockin suodatinlistalle (hiiren oikea viestin kirjoituskentässä)."
- Jopas on ylimielistä kirjoittelua. Kirjoitat tuollaista teknistä juttua, vaikka suurin osa käyttäjistä ei hallitse noita asioita.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8169120
Laittakaa edes tuo aloitussivu vanhaan kuosiin.
Tuli aina katsottua mitä tyypit skrivaa jotenkin näin:
Ennen sait katsottua toistakymmentä uusinta otsikkoa, nyt vain 5.
Lisäksi suosituimpia oli toinen mokoma. Niitäkin nyt vain 5.
Jää kohta katsomatta nekin vähät.
EI EDES PALAUTETTA VOI SUORAAN ANTAA SUOMI,WHATEVER. KIRJAUTUMINEN NYT AIN UUDELLEEN. ENPÄ TAIDA JAKSAA ENÄÄ TÄTÄ HUUHAA SAITTIA