Hyppisin jossaan linnassa phantom hourglasissa esteiden yli ja päädyin paikkaan josta ei päässyt pois, koska ovi meni lukkoon ja piti tappaa joku örkki nuolilla.
No, mulla ei ollut nuolia ja poispääsyä ei ollut hyppimälläkään :D
Olin tyhmä ja tallensinkin pelin sen jälkeen kun olin päässyt tuonne.
Kiva, peli alusta vaan :D
Mitä tästä opimme?
Älä käytä action replayta liikaa...
Hups! Tuli leikittyä action replaylla..
3
695
Vastaukset
- rndm.
Täysin samaa mieltä :)
- voivoivoiwoi
Voi kauhistus jos mulle olisi käynyt noi :F
- Fyro
Itse oon jääny jumiin 2 kertaa, se on taito. Ilman tosin action replayta.
Saarethan tulevat kartalle, kun ne näkee läheltä? Entäpä jos ei katsokkaan sinne päin. Kokeilin kerran pelin alussa vahingossa, ja jäin jumiin, kun katsoin vasta kun saari oli "päälläni"... Siitä ei sitten päässyt mihinkään, piti ottaa virta pois (Slateja ei vielä ollut...)
Tokalla kerralla sain pelin luultavasti jäätymään.
Tulin Beedlen kaupasta, ja olin juuri teleportaamassa/slatea käyttänyt. Painoin sitten Beedlen laivaa ja tuli se "Do you want to board this ship?" Painoin "Yes"... Ruutu pimeni kuten maisema vaihtuisi, mutta sepä jäikin mustaksi.
...Oli hauskaa, kun olin juuri ostanut Golden Wheelin, ja löytänyt Gem anchorin merestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061