Mitä tapahtui? Näin kysyy Kuopion torilla ammuskellut itsekin.

On lupa toivoa, että mielipuoli pidetään lukkojen takana loppuikänsä.
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mies oli nauttinut viinaksia, käyttää ilmeisesti psyykelääkkeitä( ilmoittanut kärsineensä mielenterveysongelmista) jo noista tulee yhteisvaikutuksia ja kun siihen lisää veneenkäsittelyaineita, jotka jo yksin voivat sekoittaa totaalisesti nupin, niin miehestä tuli tappaja. Veneenkäsittelyaineet sisältävät aineita - myrkkyjä, jotka hengitettynä vaikuttavat keskushermostoon.

Äänestä

Etkö lue lehtiä?

Myös netistä pois pyssy pysy.
On lupa toivoa, että mielipuoli pidetään lukkojen takana loppuikänsä.

Äänestä
  • Ehkä kuulut joukkoon, joka tulisi pitää lukkojen takana loppuikänsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilja kirjoitti:

On lupa toivoa, että mielipuoli pidetään lukkojen takana loppuikänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu