Hei!
Kesäkuun 8. alkavalla viikolla viikkohinta 250 e ja juhannusviikko 300 e.
Vaunu VARATTU kesäkuun eka viikon ja suviseurojen ajan, heinäkuun alku myös.
Muuten heinäkuussa vielä runsaasti vapaata. Kysy valokuvia ja lisätietoja. Huomioitavaa on että vaunu on iso, tarvitsee voimakkaan vetoauton. Normiviikkohinta 250 euroa.
heinias(at)gmail.com
Asuntovaunu juhannukseksi
Oulun seutu
1
413
Vastaukset
- transtit
Hei .Sulla vapaa vaunu juhannuksena.oltais menossa rouvan kanssa aavasaksalle silloin 24.6 ja takaisin 26:6 autona meillä uusi transit.elikä saa vetää 2000 kg.eli tullaan Helsingistä ,ja ottaisin sen siitä Oulunseudulta perään.onko yleensä mahdollista ja mikä olisi hinta.kuva vaunusta ois ihan ok. T KeijokKaurissaari p 0400 601771
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka922989GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431137- 831122
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja511015Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!31964- 67858
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39842- 53827
- 44822
- 71770