osaisiko joku kertoa paljonko maksaa hiustenpidennykset sunny beachilla? ja onko kenelläkään kokemusta Ivana palace hotellista?
sunny beachh
4
447
Vastaukset
- Tarjap
Hei te kaikki ihanat immeiset! Kaipaisin myös tietoja Ivana Palace -hotellista. Olemme menossa sinne heinäkuun lopulla. Kiitokset jo etukäteen ja mukavaa loman odotusta;).
- emppu461
Morjens.
Olin tossa hotellissa muutama vuos sitten. Hyvä paikka. Varsinkin kun se on vähän enemmän syrjässä melusta. Tosiaan Ivana Palace on hieman kauempana rannasta ja hälystä. Suuremman tien toisella puolella.
Allas alueesta tykkäsin todella aurinko paisto koko päivän siihen komeesti. Ja parasta oli aulabaari ja sen henkilökunta tosi ystävällinen mieshenkilö oli siellä aina töissä ympärivuorokauden. Tiedä sitten onko enää. :D
Ivana Palacelle johtavalla kadulla oli mukava marketti josta vettä ja mässyä ostettiin aina :D ei kannata ostaa hotellimarketista, kallista kun mikä.
Hotellissa oli sillon paljon norjalaisia "huoria" jokka oli äijiä jotka tuli sillon koputtaan ovelle että kelpaisko huumeet ja vähän maksusta peuhaaminen. :D mutta se loppu kun kieltäydyttiin :D Asu samassa kerroksessa kun me.
Sillä suuremmalla tiellä kulki bussi että jos vaikka Nessebarin halus hinta oli joku kaks levaa ja bussiasemakaan ei kauheen kaukana ollu n. 1,5-2 kilsaa. Taksilla kulkevia varotan niitten huijaamisesta. Meitä kusetettiin ihan kympillä hän pyysi tuolta 2 kilsan matkalta muistaakseni 20 levaa mutta ruvettiin pitää meteliä asiasta että ei makseta kun 10 niin selvis asiat. Sopikaa aina hinta etukäteen, mutta maksakaa vasta kun ootte perillä ;)
Huonoista kokemuksista oppii :D Kuitenkin kaiken kaikkiaan, tykkäsin hotellista. Todella siisti. Vähän tuli mieleen semmonen "laadukkaampi" fiilis siitä verratuna muuhun hotelliin jossa olen siellä ollut. :)
Mutta ei muuta kun hyvää matkaa teille sinne SB:lle.
- käyty on
Lyhyesti ja ytimekkäästi. Hyvän hotelli valinnan olet tehnyt. Kaksi kertaa käyneenä, niin ei mitään ongelmia kyseisessä hotellissa. Mukava henkilökunta, hyvä allasalue, lyhyt kävelymatka rantaan, tavarat säilyy tallessa jne... Huoletonta ja rentoa lomaa siis! :)
- pupunen
Mua kiinnostaisi myös tietää,saako siellä laitettua hiustenpidennyksen ja minkä hintainen?
Voisko joku ihana ihminen vielä neuvoa miten saan aloitettua uuden viestiketjun??
Kiitos,kiitos jo etukäteen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2413682- 573433
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I912873Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk482656Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve1182431Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352052Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1012011Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva421875Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1051804Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli711169