sunny beachh

L--

osaisiko joku kertoa paljonko maksaa hiustenpidennykset sunny beachilla? ja onko kenelläkään kokemusta Ivana palace hotellista?

4

436

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tarjap

      Hei te kaikki ihanat immeiset! Kaipaisin myös tietoja Ivana Palace -hotellista. Olemme menossa sinne heinäkuun lopulla. Kiitokset jo etukäteen ja mukavaa loman odotusta;).

      • emppu461

        Morjens.
        Olin tossa hotellissa muutama vuos sitten. Hyvä paikka. Varsinkin kun se on vähän enemmän syrjässä melusta. Tosiaan Ivana Palace on hieman kauempana rannasta ja hälystä. Suuremman tien toisella puolella.
        Allas alueesta tykkäsin todella aurinko paisto koko päivän siihen komeesti. Ja parasta oli aulabaari ja sen henkilökunta tosi ystävällinen mieshenkilö oli siellä aina töissä ympärivuorokauden. Tiedä sitten onko enää. :D
        Ivana Palacelle johtavalla kadulla oli mukava marketti josta vettä ja mässyä ostettiin aina :D ei kannata ostaa hotellimarketista, kallista kun mikä.
        Hotellissa oli sillon paljon norjalaisia "huoria" jokka oli äijiä jotka tuli sillon koputtaan ovelle että kelpaisko huumeet ja vähän maksusta peuhaaminen. :D mutta se loppu kun kieltäydyttiin :D Asu samassa kerroksessa kun me.

        Sillä suuremmalla tiellä kulki bussi että jos vaikka Nessebarin halus hinta oli joku kaks levaa ja bussiasemakaan ei kauheen kaukana ollu n. 1,5-2 kilsaa. Taksilla kulkevia varotan niitten huijaamisesta. Meitä kusetettiin ihan kympillä hän pyysi tuolta 2 kilsan matkalta muistaakseni 20 levaa mutta ruvettiin pitää meteliä asiasta että ei makseta kun 10 niin selvis asiat. Sopikaa aina hinta etukäteen, mutta maksakaa vasta kun ootte perillä ;)

        Huonoista kokemuksista oppii :D Kuitenkin kaiken kaikkiaan, tykkäsin hotellista. Todella siisti. Vähän tuli mieleen semmonen "laadukkaampi" fiilis siitä verratuna muuhun hotelliin jossa olen siellä ollut. :)

        Mutta ei muuta kun hyvää matkaa teille sinne SB:lle.


    • käyty on

      Lyhyesti ja ytimekkäästi. Hyvän hotelli valinnan olet tehnyt. Kaksi kertaa käyneenä, niin ei mitään ongelmia kyseisessä hotellissa. Mukava henkilökunta, hyvä allasalue, lyhyt kävelymatka rantaan, tavarat säilyy tallessa jne... Huoletonta ja rentoa lomaa siis! :)

      • pupunen

        Mua kiinnostaisi myös tietää,saako siellä laitettua hiustenpidennyksen ja minkä hintainen?
        Voisko joku ihana ihminen vielä neuvoa miten saan aloitettua uuden viestiketjun??
        Kiitos,kiitos jo etukäteen!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      385
      8458
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      173
      2810
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      13
      1152
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      76
      998
    5. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      61
      903
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      25
      896
    7. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      863
    8. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      64
      832
    9. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      46
      806
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      72
      792
    Aihe