Olin taannoin formula matkalla Malesiassa.Monen juopottelu päivän päätteeksi erehdyin riettailemaan jonkun pirihuoran kanssa, ja tietenkin ilman ehkäisyä. Voi helvetti sitä kylmää hikeä mikä pukkasi kun kankkusesta toivuin.No formula kisan jälkeisissä juhlissa matkaan lähti sitten vielä toinen ja humalapäissään asiaa en taas ajatellut pätkääkään eikä kyllä kiinnostanutkaan sillä hetkellä.Mutta lentokone kun oli matkalla takaisin pohjolaan niin siinä kyllä ehti taas miettiä syntyjä syviä.
Pakko oli käydä aids testissä ja tuloksen odottaminen se se vasta extreme laji onkin.Olin aivan varma että olin saanut jonkun kunnon taudin,kun kyseessä oli todella saastaisia naisia.
Eukolle en viitsinyt asiasta mainita, mutta en myöskään harrastanut mitään intiimiä ennenkuin olin varma että tauteja ole.Tietää ne naiset muutenkin mitä näillä matkoilla tehdään.Ihminenhän on eläin, kaikkea naidaan aina kun on mahdollista.
eukko käy silloin tällöin välimeren maissa kaveri porukalla.Tehkööt siellä mitä lystää, mutta niin teen minäkin.ei sinne espanjaan naisporukalla lähdetä aurinkoa ottamaan sehän on selvä.
Heinäkuussa on 3vko Thaimaan matka edessä äijä porukalla.3 viikossa kerkeää hoitamaan niin lukemattoman määrän naisia että eiköhän puolivuotta taas mene mukavasti oman eukon kanssa kotona.
Luulen että jonkun vuoden päästä siirryn kokonaan aasialaisiin naisiin, tai eukko löytää Carloksen kainaloonsa, ja haistattaa vatut meikäläiselle.
Mutta eipä tässä muuta kuin varokaa niitä pirihuoria voivat huumehöyryissään antaa ilman kumia ja kännipäissään sitä ei tule ajatelleeksi.
Hirveä Tuska.
Veijoesso
Essonjohtaja
1
398
Vastaukset
- jatka vaan onanoimistasi
sinulla ei riitä mielikuvituskaan siihen rahamäärään, mitä tarvitaan kuvailemallisellasi matkalla tarvitaan. Mutta, paskan kirjoittamiseen kyllä riittää....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1105025
- 1535023
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h464712- 1463034
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa302743- 1582204
Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue202168- 421977
- 401630
- 231528