karkoitusmagiasta yms kysyn

Hei!
Kertokaa mikä on tehoks karkoitusloitsu jolla voi poistaa epätoivotun hengen, purkaa kirouksen ja/tai lumouksen ihmisen yltä?
Ja asettaa ihmisen ylle suojauksen vastaavan varalta.
Vastaukset voi lähetää: [email protected]
Ja miten ihmisen voi parantaa loitsuilla, magialla, rituaalilla?

noviisi
1323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Terapeutit ja psykologit ovat oikeen koulutettuja tuollaisten kirousten ja lumousten poistoon. Myös oikea lääkitys auttaa.

Nykyään myöskään loitsuja, magioita ja rituaaleja ei tarvita parannushommiin, kun on olemassa ihan koulutettuja lääkäreitä. Helpommalla pääsee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noviisi kirjoitti:

Hei!
Kertokaa mikä on tehoks karkoitusloitsu jolla voi poistaa epätoivotun hengen, purkaa kirouksen ja/tai lumouksen ihmisen yltä?
Ja asettaa ihmisen ylle suojauksen vastaavan varalta.
Vastaukset voi lähetää: [email protected]
Ja miten ihmisen voi parantaa loitsuilla, magialla, rituaalilla?

noviisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu