Olympus

Kannattaisiko ostaa Olympus FE-340?
http://www.olympus.fi/consumer/29_digital_camera_fe-340_specifications_18536.htm

Onko kokemuksia?
Etsin edullista hintansa väärtiä kameraa ja tuo nyt irtoaisi 100e:lla. Olisiko jollain muita ehdotuksia?

Kiitos vastauksista!
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni ei ole kokemusta kamalasta olympuksista, eikä ainakaan tuosta mallista. Mutta normaali pokkarin tasoa lähentelee, joten varmaan se on ihan hyvä jos et aijo ammattiluontokuvaajaksi tms tuolla kameralla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannattaako kirjoitti:

Kannattaisiko ostaa Olympus FE-340?
http://www.olympus.fi/consumer/29_digital_camera_fe-340_specifications_18536.htm

Onko kokemuksia?
Etsin edullista hintansa väärtiä kameraa ja tuo nyt irtoaisi 100e:lla. Olisiko jollain muita ehdotuksia?

Kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu