RÄKÄNAURU alkaa jo Raastuvan tuulikaapissa

ja PLUNTZUREIDEN suut kääntyy alaspäin.
Mutta ISI miksi et vieläkään tunnusta että perheen rahat meni Haanukaksen kusetukseen?

Mene nyt vaan ISKÄ takaisin kunnon töihin kun minullakin on jo aika kova nälkä.
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pelle silä kraakkuu,mene sinä vaan s-markettiin pelaa maan hedelmäpelejä,sinne sun rahas voi riittää mitä saat työkkäristä.

Äänestä
  • joo on tuo aika naurettavaa, kyllä kai koulussakin jo opetetaan että maassa makaavaa ei saa potkia! ei se mukavaa ole jos on uskonut tuohon juttuun oikeasti ja isotkin säästöt ovat menneet

    Äänestä

  • seppo5 kirjoitti:

    joo on tuo aika naurettavaa, kyllä kai koulussakin jo opetetaan että maassa makaavaa ei saa potkia! ei se mukavaa ole jos on uskonut tuohon juttuun oikeasti ja isotkin säästöt ovat menneet

    mahtaapi olla joku vanhapoika huutaapi kotona kun iskä vähä sijoittanu riskibisneksee!MUTTA MENE JA TIEDÄ VOI TUO VANHAPOIKA VÄTYS SAADA TUOLTA WC ISKÄN BISNEKSESTÄ HYVÄT MASSITKIN SAAS NÄHÄ..............

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HAANUKAKSEN suusta kirjoitti:

ja PLUNTZUREIDEN suut kääntyy alaspäin.
Mutta ISI miksi et vieläkään tunnusta että perheen rahat meni Haanukaksen kusetukseen?

Mene nyt vaan ISKÄ takaisin kunnon töihin kun minullakin on jo aika kova nälkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu