Hedge-rahastot

eli 513 triljoonaa eli 513.000 miljardia on pikavoiton odotuksessa, pankkien kesken tilisiirtoina (debet - kredit).
Onko päävoiton saaneita kwadtrijonatöörejä ?
Veroparat. pankit ei anna tietoja.
1128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ehkä yliviivata nuo kwadtriljoonan hetkautukset ?
Eli pikavoittoja ei enään tule?
Vain jos veroparat. avataan tarkastelulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0,5 kwadtriljoonaa kirjoitti:

eli 513 triljoonaa eli 513.000 miljardia on pikavoiton odotuksessa, pankkien kesken tilisiirtoina (debet - kredit).
Onko päävoiton saaneita kwadtrijonatöörejä ?
Veroparat. pankit ei anna tietoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu