Näytön puhdistus

Millä aineella tuo näyttö kannattaa putsata, kun vedellä rasvatahrat ei lähe mihinkään ja mitään väkeviä pesuaineita (edes fairya) en uskalla käyttää.
2754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käytä väkevää jotain, mutta ei sellaista "juoksevaa". itse puhdistin tällä tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


E63 kirjoitti:

Millä aineella tuo näyttö kannattaa putsata, kun vedellä rasvatahrat ei lähe mihinkään ja mitään väkeviä pesuaineita (edes fairya) en uskalla käyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu