renki 500

kertoisko joku tietävä että onko tollane renki500 hyvä lumi hommissa tai muussa pienessä hiekan/mullan siirrossa? traktorina 4000 foordi
2943
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-kaikin puolin hyvä kuormaaja,rattorisi vaan jossain hommissa pykälää liian pieni.

Äänestä
  • Mieltä . Minulla oli renki 500 joskus -70 lopulta 2000 luvun alkuun
    oli hyvä kuormain . Sehän vaatii kauhan kääntöön 2 toimisen
    hydauliikan .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


whooot kirjoitti:

kertoisko joku tietävä että onko tollane renki500 hyvä lumi hommissa tai muussa pienessä hiekan/mullan siirrossa? traktorina 4000 foordi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu