AGILITYTUNNELI?

Heips. Mistä nettikaupasta saisi lasten leikkitunnelin agilitytunneliksi? Etsin vaikka minkä kaupan sivuilta mutta ei löytynyt tunnelia. Jos viitsitte linkata, kiitos.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Törkeen kallis. Ollaan takapihan agiharrastajia, ja lasten ja koirien tunnelit kun ovat lähes samanlaisia, niin ei missään nimessä melkein 100€ makseta tunnelista. 20€ löytyy jostakin, mutten tiedä mistä.

    Äänestä

  • agifanittaja kirjoitti:

    Törkeen kallis. Ollaan takapihan agiharrastajia, ja lasten ja koirien tunnelit kun ovat lähes samanlaisia, niin ei missään nimessä melkein 100€ makseta tunnelista. 20€ löytyy jostakin, mutten tiedä mistä.

    Katsopa Hööks -nettikaupasta. Kuulemma siellä edullista agilitykamaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


agifanittaja kirjoitti:

Heips. Mistä nettikaupasta saisi lasten leikkitunnelin agilitytunneliksi? Etsin vaikka minkä kaupan sivuilta mutta ei löytynyt tunnelia. Jos viitsitte linkata, kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu