uudet naiset meille. Miksi hänen pitäisi naiset meille esitellä? Eikä hän ole itselleen ne havitellut, eikä ne kuulu meidän elämään eikä varsinkaan meidän lasten elämään. Sen tähdenhän hän on halunnut lähtä perheestä pois, että saa uusia naisia. Miksi hän tulisi naistensa kanssa meidän elämään, tai toisi ne meille?
Aika outoo, että ensin vaihdetaan perhe uusiin naisiin, ja sitten ne kiikutetaan kiireen vilkkaa ex vaimon ja lasten luokse. Miksi.
Aika outoo, että ensin vaihdetaan perhe uusiin naisiin, ja sitten ne kiikutetaan kiireen vilkkaa ex vaimon ja lasten luokse. Miksi.
Vastaukset 6
Vanhimmat
provoilulle ei saada loppua. Onko kyseessä joku mentaalitapaus jonka annetaan säälistä kirjoitella tänne vai mistä johtuu, että bannia ei tule?
ole provoilua, lasten haukkumiset ym? Jos et tykkää joidenkin jutuista, se on provoilua vai? Vapaasti tänne saa omia ajatuksia kirjoitella, kuin myös sä...!
eron jälkeen miesten pitää raahata uusi nainen exän ja laten kotiin? Kotiapulaisenko vai ?
Menikö miehesi naimisiin teidän kanssanne?
Ei, ainoastaan sinun.
Harrastiko miehesi seksiä teidän kanssanne?
Ei, ainoastaan sinun.
Hakiko mies avioeron teistä?
Ei, ainoastaan sinusta.
Ei sinulle tarvitse uutta naista esitellä. Uskoisin, että uusi nainen on samaa mieltä.
oli ne sitten mitä mieltä tahansa.
Mutta minun päätökset ja meidän tahto on ykkösasia. Meille ei uusilla ole asiaa, eikä lasten elämään. No ei ole kyllä tulleetkaan, sen on mieskin estänyt ettei halua että hänen uusiot haukkusiivat hänen lapsiaan.
ymmärretty, että melko hiljaista ja yksinäistä "teillä" on. Miksiköhän?
;D