"Hands free"

Heips!!

Aloittelen kesällä pyöräilyä..

Onko olemassa HYVÄÄ hands free laitetta, että voin siis ottaa ajaessa puheluita vastaan ja myös puhua normaalisti!!

Onko kellään tietoa ja/tai kokemusta!!!????
3711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos hyvää haluat niin osta autocom puhelin sarja siihen saa kytkettyä myös csm puhelimen sekä voit keskustella kyytiläisen kanssa ja varmasti kuuluu siis hyvä peli

Äänestä
  • osta autocom puhelin sarja...
    kuka myö noita ku olis itellä tarvis kans.. ja hinta???

    Äänestä

  • autocom puhelin sarja kirjoitti:

    osta autocom puhelin sarja...
    kuka myö noita ku olis itellä tarvis kans.. ja hinta???

    katsele sellaisia sivuja kuin moottoripyora.org/shoppi,sinne pitää rekisteröityä,se hyvä paikka,olen itse sieltä tilannut.Toinen ostos paikka on sellainen kuin motovelhot,heidän sivuilla on kanssa autocom puhelin sarjaa myytävänä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suzuki kirjoitti:

Heips!!

Aloittelen kesällä pyöräilyä..

Onko olemassa HYVÄÄ hands free laitetta, että voin siis ottaa ajaessa puheluita vastaan ja myös puhua normaalisti!!

Onko kellään tietoa ja/tai kokemusta!!!????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu