UUSI MP-LIIKE VANTAALLA !!!

rintala

Elikkäs Vantaan Juvanmalmille avattiin tänään 1.6 uusi moottoripyörä ja mopo liike Hard Boys.fi oy,

Myynnissä mm. Motor Hispanian enduro ja supermoto - mopoja ja kevareita, SYM - skoottereita , Suzukin 65cc, 80cc, 250cc ja 450cc Motocross pyöriä, sekä lisäksi usempia malleja katu/custom pyöriä, myös käytettyjä.

Liikkeessä erikseen Motocross puoli, myynnissä erittäin laadukkaita Alpinestar ajovarusteita, (saappaita, ajoasuja, hanskoja yms..) M-racing ajovarusteita, EVS suojia, panssareita yms... Hjc kypäröitä (crossi ja katu). Smithin ajolaseja, (rollareilla ja ilman sekä laseihin ja kaikkiin muihinkin tuotteisiin lisäosia ja varusteita kuten repäireitä rollareiden rullia yms.

katupuolella, ajosaappaita, erilaisia takkeja, housuja, hanskoja, kypäröitä etc.

Liikkeessä toimii myös mopo ja moottoripyörä korjaamo, joillekkin merkeille myös valtuutettuja huoltoja, osaava ammattimainen työntekijä ryhmä.

Lisänä myös moottoripyörien ja mopojen vuokrausta.

Kaikki tervetuloa katsastamaan uusi laajanvalikoimen laatuliike.

Tilaamalla, saatte lähes minkätahansa tuotteen kauttamme, ja useimmilla tuotteilla VAIN PÄIVÄN TOIMITUSAIKA !

3

1779

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • BSnake

      Ja missäs tämä liike sijaitsee??
      Jos Juvanmalmilla, niin on Espoossa ja jos on Vantaalla, niin missäköhän päin?

      • tonttunen2222

        on siis espoossa juvanmalmin teollisuus alue, pienitehtaankatu 5


      • digger
        tonttunen2222 kirjoitti:

        on siis espoossa juvanmalmin teollisuus alue, pienitehtaankatu 5

        miten joku voi mainostaa omaa liikettään,niin tyhmästi,ettei tiedä edes sitä sijaitseeko se Espoossa vai Vantaalla? Tämä siis ekalle postaajalle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      259
      14269
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      63
      7245
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      206
      7039
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      42
      5054
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      111
      4829
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4694
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      83
      4425
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      19
      4381
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4142
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3938
    Aihe