virtalukon pohjako?

golf variant 1,8 -95 kyseessä.starttaa,mutta ei käynnisty läheskään joka kerta.voiko kyseessä olla virtalukon pohja?käyntiääni ok.
vinkkejä otetaan vastaan.
4336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

veikkaan että virtalukon pohja tai puola itellä menny pari kertaa puola 98 variantista mutta on kyllä hajonnu kerrasta,,,,joten epäilyt kääntyy virtalukon pohjaan.

Äänestä

itsellä... kokeileppa ottaa kaasarista kiinni ja nosta vähän ylöspäin!! voipi olla että jää käteen, eli kaasarin tiiviste paskana! vaihdat osan ja ongelma häviää!!

Äänestä

kipinää

Äänestä
  • vain noloo kuski..hehe

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sessuli kirjoitti:

golf variant 1,8 -95 kyseessä.starttaa,mutta ei käynnisty läheskään joka kerta.voiko kyseessä olla virtalukon pohja?käyntiääni ok.
vinkkejä otetaan vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu