Biologisen isän oikeudet!

Käykää kirjoittamassa adressi, jos teidänkin mielestänne yli 30vuotta vanha isyyslaki on vanhentunut ja näinollen väärässä.

http://www.adressit.com/mikael77

Lisää informaatiota asiasta esim.

http://www.mtv3.fi/uutiset/45min/jaksot.shtml?867110
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Allekirjoitin. Oikeusvaltiossa tämä on suuri vääryys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annika_neito kirjoitti:

Käykää kirjoittamassa adressi, jos teidänkin mielestänne yli 30vuotta vanha isyyslaki on vanhentunut ja näinollen väärässä.

http://www.adressit.com/mikael77

Lisää informaatiota asiasta esim.

http://www.mtv3.fi/uutiset/45min/jaksot.shtml?867110

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu