Konsertissa! Ujo poika

EKA KERTA Koulussa

eeron tarinan joka tapahtui perjantaina!!! Oli joku saamerin konsertti ja menin istumaan nurkkaanajattelin olla hiljaa koko konsertin ajan. Sitten tuli ysi luokkalaisia sinne. Kunnes tuli Veera (aika rohkea nainen) Oli aika ahdasta kun väki tunki Veera istui viereeni ajattelin hyvä tuuri minusta se on seksikäs mutta aika pieni ja pippuruinen. heh Hän ei ottanut moksiskaan siitä, että istui viereeni ja ihomme oli kontaktissa suunilleen tunnin. Se tuntui hyvältä paljon paremmalta olihan se eka kerta se jatkui tunnin kuten sanoin konsertin loppuvaiheissa otin riskin aloin hieromaan ihoamme no ei välittänyt en tiedä välittikö minua positiivisesti mutta taisi pitää. Lisäyksenä että se puhui kännykän avulla. Vielä opettajat eivät onneksi huomanneet. Mutta tuntui hyvältä lopuksi kun se lähti nyyh* hiukan surullinen olo oli mutta oli kihelmöinyt hyvälle. No lähdin kotiin ja huomasin bussissa kaksi tyttöä pidän ruskea verikosta oikeastaan kuvittelen hänestä katselin kiihottuneena ja samalla mietin veeraa en tiedä kummpi valitta mutta päädyin häneen tuskin se olisi kiinostunukkaan minusta mutta se oli niin söpö. No koulo loppui ja menin pelaamaan vice cityä.

HUOM EI kuviteltu toivoisin että minulla olisi virallisesti tyttöystävä.

8

5279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sub

      *nauraa* Että tällästä...

    • eiijjj

      NYT SAAT JO VÄHÄN HÄVETÄ SAATANA



      ...kaikkien sitä annetaankin elää

    • kukkuu

      siiis aivan loistavaa tekstiä!! =D

    • ---------------

      MIKÄ SAATANAN KUSIPÄÄ LÄSKI SÄ OOT?!?!?!

      VITTU MUA AINAKIN HÄVETTÄS OLLA TOMMONEN!!!!

      JA OPETTELE KIJROITTAMAAN!!!!

      • Hmpf!

        Kylläpä teillä pikkupojilla on pissaa päässä kun annatte tuollaista palautetta jollekkin joka tyttöystävää toivoo... Taidatte siis itse tykätä pojista!?

        Kirjoittajalle: Sano sille Veeralle rohkeesti mitä ajattelet!!! Ei se anna jos ei otakkaan!


      • ujo
        Hmpf! kirjoitti:

        Kylläpä teillä pikkupojilla on pissaa päässä kun annatte tuollaista palautetta jollekkin joka tyttöystävää toivoo... Taidatte siis itse tykätä pojista!?

        Kirjoittajalle: Sano sille Veeralle rohkeesti mitä ajattelet!!! Ei se anna jos ei otakkaan!

        Kumpa riittäisi rohkeus en pysty olen liijan ujo


      • Poju

        Oli niitä virheitä sinunkin tekstissäsi. Että opettele itse vain kirjoittamaan.


    • ehahaeheahaeaehha

      eihheheahehehaehaeheaheahahheheheheeeheeieheaieaehehehahehaeaeheahaehahahahehaehahahahahaahahaahaaaaaaaaaaaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      93
      11932
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9050
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      119
      4983
    4. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      101
      4208
    5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      38
      4157
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3933
    7. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      77
      3889
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3709
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3593
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      29
      3561
    Aihe