Ford tappaa?

Robert Collin: Stoppa bilen, Ford - innan någon dör
41046
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Koska ilmestyy suomeksi käännös ?? Ruåtsalaiset kirjailijat ovat hyviä !!

Äänestä

Collin taitaa olla sama kaveri, joka aikoinaan sai kaatomersun kaatumaan. Siitähän seurasi paljon ongelmia Mersulle, mutta suunnitteluvika saatiin kuitenkin korjattua. Tosin elektroniikalla.
Veikkaisin, että Ford ottaa vakavasti tämän suunnitteluvirheen ja tekee parannuksia, ettei ihmisiä kuole lipsausten takia.

Äänestä
  • tekee bemari kun sama lehti väitti uutta 500-sarjaa tappaja autoksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin kirjoitti:

Robert Collin: Stoppa bilen, Ford - innan någon dör

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu