saa olla sähkö tai poltis auto saa olla vähän rikkiki
halutaan ostaa käytetty rc auto
temeeeeeeeee
383726
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
tääl olis kyosho dbx polttis pieni vika korjataan ennen myyntiä. Autoon mennyt 430e eli paljon on menny rahaa, ajettu vain 5-6 kertaa koska kiinnostus/aika kuluu pelto autoon . Mukana kaikki tarpeellinen hehku vara akseleita ja paketillinen muita uusia osia mukaan tulee viellä kuljetuskoppa. Missä päin asut ?
Ja täs on mun puhelin numero ja sähköposti osoite
Numero 0400600462/0400638353
sähköposti osoite on [email protected]
koska vaan voi soittaa
maksaa siitä 100€
et sähkäriä etkä varsinkaan polttari autoo, ainakaan sopivan kokoista !!!
Ainoa juttu on et korissa on ikkunassa reikä, toimii moitteettomasti (mitä nyt aina joutuu perus-rassaamista) http://www.rc-harrastus.com/ForumsPro/viewtopic/t=13456.html
Moro kiinnostaisko sua tollanen kahella moottorilla toimiva monsteri mulla olis mut eipä oikeen ole käyttöä jos kiinnostaa niin laita mailia [email protected]
Huuto.net -----> Kohde numero 115426123
HALOOO!!! Oletko sä nyt ihan tosissasi. Ton 80 egee sä olisit just ja just voinu saada, kun olisit jättäny lähtöhinnan pois. JA KAHDENKYMPIN KOROTUKSELLA!! missä sun aivot oli, kun ton ilmoituksen jätit huunettiin. Saat tuollaisilla ehdoilla pitää paskas. Kukaan ei maksa tuosta mitään noilla ehdoilla! Näethän itsekkin, että et ole saanut AINOATAKAAN HUUTOA! ETKÄ SAA!!
Kyllä huuri kukkii, kun katsoo tuollaisia ilmoituksia. :)))))
Kannattais jo katkaista huuto ja tehdä se uudelleen tai maalata vihreäksi ja heitää jorpakkoo!
mitä sillä käytetyllä tekee. ethän tiedä silloin mitä sen kanssa on rävelletty. osta uusi se on kauppa joka kannattaa. näistä käytetyistä kun ei kannata maksaa mitään. romua saa kyllä ylihintaa mutta uusia saa kaupasta. :)
Jaa-a...en nyt menis iha sanomaa :)) Käytetyt ovat monesti pari tankillista ajettuja lähes uusia autoja. Monet porvarit ostavat lapselleen kallii pelin jolla lapsii ajaa pari kertaa ja auto jää kaappii pölyttymään, ja sitten kallis, lähes uusi auto myydään puolet halvemmalla mitä se on alunperin ostettu :) auton kuvastakin,jos sellainen löytyy, voi päätellä jo paljon sen kunnosta.
Tässä ois tämmönen http://www.nettimarkkina.com/wheely-king-rc-auto/678059
Auto http://www.nettimarkkina.com/kysoho-mirage/690101 osta siitä 80 e hyvä auto ellet oo jo ostanu
Myydään paljon osia vaihdettu kestävämpään vain pääneula puuttuu muuten kunnossa.
laita viestiä sähköpostiin jos kiinnostaa [email protected]
Mulla olis tämmönen http://www.nettimarkkina.com/rc-nitro-auto-tai-vaihto-mopoon/812307 Ostakaa pois
kiinnostasko http://www.kyosho.fi/modell_detaljer.aspx?ArtNr=01.31279&familj=FamInf7&BildLopNr=01 ajettu noin 1 vuosi kulkee noin 100 viri putki uusi kaasari ja teho pilli ajettu kisoissa viritetyssä luokassa nyt täys huolto kolarin jälkee ????
paljo?
Mul olis vähän käytetty Inferno GT2 johon oon käyttäny yli 700e kato http://www.nettimarkkina.com/18-kyosho-inferno-gt2/876351
Mukaa tulee starttiboxii ja kaikkee muuta tarviketta
Nii ja alta 500e lähtee
http://www.tori.fi/kanta-hame/Halvalla__Tamiya_Desert_Gator__2515557.htm?ca=17&w=1 kato toi mul ois nimittäi myynnis ja jos haluut ostaa ni lait tekstari tai meilii
Tässä olisi myynnissä huippu yksilö!!
http://www.nettimarkkina.com/kyosho-mad-force-cruiser/925999
osta meiltä 450€ hpi bullet st kulkee noilla mkukaan tulevil kamoil about 80kmh
http://rc10.fi/index.php?topic=62800.0
ja on sähkis
multa saat 300 kyosho dbx täydellinen kunto.
rc auto sähkö moottori rikki mut voin ostaa uuden ja saat 120eurolla
tai 140e
Huhhuh, noilla tiedoilla sitten ostamaan vaan. Maksa 120 tai 140 euroa :DDD
Hyvä kun merkkikään on tiedossa, saati sitten kunto jne...
Kyllä keskustelun taso on taas laskenut maan alle.
Kyosho mini-Z olis myynnissä. Sillon tällön alkaa peruuttaa ku pysäyttää mut kaasua vaan lisää ja pysähtyy. 100 € makso uutena. Saat 50 ja kaikki tarpeellinen mukaan :)
Ja malli on siis i-series ja mc-larenin kori.
nyt olis myynnis rc sähköauto
milla ne
ja monella
Multa kyosho dbx 200e ,Kori maalattu ja osia on 100e eestä laitettu .
Voitko antaa yhteystietojasi sillä olisin kiinnostunut autostasi. Kysyn vielä kuitenkin kuinka kovaa kulkee? Jotain teknisiä tietoja olisi myös mukava saada.
Mulla on booster 4 veto buggy huippunopeus 40 kmh ja on ehjä. Mukana tulee kunnon 4200 mAh lisäakku ja 1800 mAh akku ja ohjeet. ota yhteyttä: [email protected]
Kiinnostaisko The Rally Legends Fiat 131 Abarth 4WD (mukana 2 akkua, 3000 4700). EI SOVI HIEKKAPIHALLE, eli kovalle alustalle supernopea drifting car.
Myynnissä myös Traxxas Ford F-150 SVT Raptor (mukana 2 akkua, 3000 3300). Molemmilla ajettu noin 6 akullista tänä kesänä. Rally Legendsiin on vaihdettu uusi vakioratas. Tiedustelut: 0408372666 / Helsinki & Kurikka
voi voi
http://www.nettimarkkina.com/kyosho-dbx-ve-20/1162035 tommone
No huh huh.
Siin on Miizku pistäny tiukkaa hintaa.
Toisaalta en ihmettele, jos ei ole kauppa käynyt. Sama auto maksaa kumminkun uutena alle käytetyn hinnan, on harrastamisessa katteet kohdillaan.
Voiku omaki harrastus noihin tuottoihin pääsisi. :D