P-Helsinki/Itä-Vantaa alueelta.........Henkilöauton pienimuotoista huoltoa/korjaamista varten,sekä harrastuksena myös puutyöt.Ihan normaalin kokoinen autotalli riittää mainiosti.
Voimavirtaa ei tarvi,vesipiste olis iso plussa ainakin lähettyvillä.Lämmityksenkään ei tarvis kovin hääppöinen olla.
Asiallisia ja kohtuullisia tarjouksia otetaan vastaan.......
sp [email protected]
Autotalli tai vastaava
vuokrataan.....
0
437
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764