kytkin vihoittelee

elikkä mulla on derbi drd racing -04. Kun mopon käynnistää ja vetää kytkimen pohjaan ni kun laitan ykköselle tönäsee vaa eteenpäin ja sammuu, tämä loppuu aina ajallaan kun kone on lämminnyt (kestää nii pirusti ettei huvittais odottaa)
4188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaihdettu vaihteistoöljyt ja oliko ne märkäkytkimelle soveltuvat? cr 250:ssä oli sama ongelma joka korjaantui kun vaihdoin 4t-mpmoottoriöljyt vanhojen vaihteistoöljyjen tilalle.

Äänestä
  • ei mtn vikaa pitäis olla, vaihdettii 2 viikkoo sit 2t-öljyt ja iha kirkasta on

    Äänestä


  • gdgdg kirjoitti:

    ei mtn vikaa pitäis olla, vaihdettii 2 viikkoo sit 2t-öljyt ja iha kirkasta on

    oikeanlaisilla öljyillä pelitä niin kytkimen massalevyt voi olla loppu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

elikkä mulla on derbi drd racing -04. Kun mopon käynnistää ja vetää kytkimen pohjaan ni kun laitan ykköselle tönäsee vaa eteenpäin ja sammuu, tämä loppuu aina ajallaan kun kone on lämminnyt (kestää nii pirusti ettei huvittais odottaa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu