onko huomenna viimenen tippareissu :) mitenköhän kauan menee kun ne tutkii seuraavankerra? pillereitä popsin viel 2 viikkoo.... ihanan piikikäs rakkauskohtaus oli raspiksen kuvassa :) kaikkee kivaa siun kesään ja jaksamista :))))
saasnähdä
aamun-virkku
4279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tälläviisiin,viimenen tiputus oli 12.1.09 ja sytöt loppu 25.1.sitten tuli kutsu 13.5 päivälle jolloin oli keuhkokuva ultra vatsanseutu ja suolen tähystys,että empä osaa tietenkään sanoa meneekö sulla samaa rataa,mutta viitteenä ilmoitan.Ja ennen tuota reissua kävin verikoikeissa viikkoa aijemmin.Ompa mukavaa kun sentään saat sytöt tauolle näin kesäksi.Rattoisaa kesää sinulle ja muillekkin tietenkin.
hitosti sitä saaketi tähystystä. nyt kun se viel tehdään tost avanteesta.. auts... meinaan pyytää nuijanukutuksen. se oli niin karmee kokemus sillo ekekerralla jo. yäk... miul ei oo ultraa otettu yhtäänkertaa. mut kaik hito masinat kyl oon käyny läpi pariin kertaan... siulle myös mukavaa kesää. pikkuse lämpimämpä kyl vois olla mitä nyt on ;)
ja jos ja vissiin tulee sulle se tähystys eteen niin,ehdota jos suinkin sellanen henkilö kuin Mir.... U-N ottamaan sen,oli tosi huomaavainen ja heti hölläsi ilmaa pois kun kipu kävi liika akovaksi.kylläkai ne antaa unihiekkaa hipullisen jos potilas niin tuntee tilanteen kivuliaaksi, ei kenenkään tarvii kestää enenpää kuin itsessään tuntee sen rajan.Sillä ultralla he tutkii tarkasti josko se "ketale" on levinny maksaan tai suoliston seuduille,niihin paikkoihin se kun on hanakka leviämään tämä suolistosta löydetty pääketale.Mutta älä nyt näistä huolestu vaan nauti,niinkuin minäkin tästä kesästä täysin siemauksin ja unohdetaan koko asia jos suinkin,sittempähän aika näyttää mitä mitä ja tuleeko mitään aihetta huoleen.Eikun rinta rottinkilla kesää kokemaan;)))))
se on hitsi kiva lääkäri. se teki miulle ensimmäisen tähystyksen ja kun en kestäny sitä vaik sain lääkkeetki, ni laitto selkäydin puudutuksella otettavaksi... ja soitti sit miulle koepalan tuloksen... suurimmanosan ajasta oon ollu suht positiivine, mut välil pikkuse masentaa. väsyin hitosti siit viikoloppureissusta poikien kanssa. en meinaa millää uskoo etten jaksa niiku enne. hups :) kuulin siel saimaa saares kesän ensimmäisen käen kukkumisen :)