Varastot hupenee

4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Enpä oikein usko.

Äänestä
  • kuitenkin se että uusien aloitukset on nollissa.

    Katsos näin helposti se kysyntä saadaan taas markkinoita suuremmaksi. Minä varoittelin tästä täällä jo silloin kun aloitukset löytiin jäihin tässä maassa.

    Äänestä

Tärkeää ajaa rosvorakentajat konkkaa. Alkaa uustuontanto todellisilla kustannuksilla hinnat ilman hirveetä ilmaa. Valtion tuki elättää vain ryöstäjiä ja siirtä tapahtumaa.
Vime vuosien rakennusliikkeiden voitot järkyttävän suuria, halvalla korolla keinoteltua rahaa.

Äänestä

uskoisivat he olisivat jo täyttä häkää aloittamassa uudiskohteita, eihän hyvää businessmahdollisuutta voi jättää käyttämättä..!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kohta myydään kirjoitti:

eioota

http://www.kauppalehti.fi/5/i/talous/uutiset/pika/uutinen.jsp?selected=uuti_uutiset&oid=20090601/12441056180360&indid=perusteol

Eihän näin pitänyt käydä, eihän...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu