18v synttärit

Olen ajatellut 18vuotis syntymäpäivien juhlistamis paikaksi Helsinki Glubia, mitä mieltä olette tästä? Ajatuksena on siis pitää isommat pippalot about 500hlö, täysi-ikäisiä kaikki.
1667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Super sweet 18-partyt?! onko tämä ihan normikäytäntö nykyään, että vuokrataan joku kokonainen baari kun tulee ikää lisää? Oletkohan katsonut liikaa MTVtä?
hohhoijjaaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepppjesshh kirjoitti:

Olen ajatellut 18vuotis syntymäpäivien juhlistamis paikaksi Helsinki Glubia, mitä mieltä olette tästä? Ajatuksena on siis pitää isommat pippalot about 500hlö, täysi-ikäisiä kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu