lesboista...

Ei mulla muuten oo mitään lesboja vastaan, mutta mä en ite oo lesbo...!
Eli... niin mitä teen kun yks lesbo lähentelee?
en haluu loukata sitä!
7460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mullakaa ei oo mitää lesboja ja homoi vastaa. musta ne on ihan normaalei ihmisii, niinku heterotkii.

mun mielest sun kannattaa sanoo tälle henkilölle suoraan, mut ei mitää "vittuiluu", vaa esim jotaa, et "sori, mut en oo kiinnostun" tms.

Äänestä

Mielestäni homous & lesbous on sairaus, jonka annetaan nykyisin levitä vapaasti. Olen miespuolinen ja jos joku homo joskus yrittää lähennellä, niin varmasti lyön. Sakothan siitä saa, syrjinnästä ym. Mutta ei voi mitään.

Äänestä
  • Älä sinä likainen heteromies tule tänne suoltamaan roskaasi. Kyllä tuollaiset perseestä puristelijat ja perään viheltäjät tiedetään. Heteroilla on pahimmat fetissit ja muut sairaudet, joten älä tule moralisoimaan.

    Äänestä

  • Sanji kirjoitti:

    Älä sinä likainen heteromies tule tänne suoltamaan roskaasi. Kyllä tuollaiset perseestä puristelijat ja perään viheltäjät tiedetään. Heteroilla on pahimmat fetissit ja muut sairaudet, joten älä tule moralisoimaan.

    hei kuule... sorry nyt vaan, mutta mä oon ihan tavalline teini likka... ja mulla on ihan oikeasti ongelma, joten jos sulla ei oo mitään muuta sanottavaa kun haukkua mua, niin älä vaivaudu kirjottaan mun juttuun... sorry! tai ei kun siis ei mitään sorrya sulle!!!

    ps. ja mulla EI oo mitään lesboja vastaan! Ne on normaaleja ihmisiä, niinkun muutkin!

    Äänestä

Sanot ystävällisesti, että et oo kiinnostunu ym.
Mullakaan ei oo mitään homoja/lesboja vastaan, he ovat vain ihmisiä, niinkuin heterotkin!

Äänestä

No miten toi tilanne nyt muka eroaa siitä, että hetero lähentelis? Ei sulla ehkä ole mitään lesboja vastaan, mutta innokas olet erittelemään ne heteroista...

Kuten sulle on jo vastattu, sanot sille vaan että ei kiinnosta.

Äänestä
  • miten sitten pystyn oleen "erottelematta" ne heteroista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


*pupu* kirjoitti:

Ei mulla muuten oo mitään lesboja vastaan, mutta mä en ite oo lesbo...!
Eli... niin mitä teen kun yks lesbo lähentelee?
en haluu loukata sitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu