Kolmosen tyyppivikoja ym. mitä tulisi huomioida osto reissulla??!!
3 koppanen
3golffi
6526
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
vanha ,että se alkaa olla jo tyyppivika itsestään.
ei ole sen arvoista... ruostuu, sähkövikoja, kannattaa ostaa mielummin nelos koppanen
laatikko vikoja vaihteet ei mene päälle ja peruutus vaihteella pitää ääntä .
vettä tulee sisään , sähkövikoja joissakin . latureita saa vaihtaa usein .
bensan hajua tulee vanhemmissa sisälle ym.. tässä tyypilliset
Tässä kyseisessä yksilössä ei ole yhtään edellä mainuttuja vikoja... Auton kunto riippuu siitä hyvinkin paljon miten sitä käyttää.
Ei mitään sellaisia vikoja, mitä ei tämän ikäiseltä autolta voisi odottaa. Startti oli ainoana edellisellä omistajalla nikotellut, mutta se oli tiedetty tyyppivika. Ovien lukoista oli varoiteltu, että jäätyilisivät mahdollisesti pakkasten tullen, mutta eipä ole kuulemma näin päässyt käymään.
En uskoisi näihin "tyyppivikoihin" :) Katsot vaan, että ostat hyvin pidetyn pelin niin eiköhän se ole siinä.
itse ajoin kolmoskoppasella ennen nykyistä autoa 420 000 km, ainut vika oli talvella pesun jälkeen seuraavana aamuna et päässyt etuovesta sisään taikka jos pääsit niin et saanut ovea enään ajossa pysymään kiinni ennen kuin lämppäri alkoi puhaltamaan lämpöä.