halutaan kyyti tre-lappi

18-19.06 olisi tarkoitus lähteä kemi-tornio alueelle. jos olet jollain menossa niin laita viestiä tulemaan.

6

371

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dancer89

      ihan samoina päivinä olin aatellu tornioon lähteä ja tulin täältä sitten kimppakyytiä kattelemaan, mutta eip ole autoa, eli hakijan asemassa kans :,

      • nyt vain sitten kimpassa aletaan miettimään kyytiä lappiin! Oletko säkin tampereelta lähdössä sinne? Milloin ajatuksena takas?


      • dancer89
        The_Henry kirjoitti:

        nyt vain sitten kimpassa aletaan miettimään kyytiä lappiin! Oletko säkin tampereelta lähdössä sinne? Milloin ajatuksena takas?

        Jep, tampereelta oon lähössä, :) . Paluulla ei niin suurta merkitystä, alkujaan olin jotain vähän päälle viikon reissua ajatellut. Voi olla, että joutuu junan puoleen kääntymään, kun ei näitä kimppakyytejä paljoakaan tarjolla kyseiselle ajankohalle.

        Kuinka pitkää reissua olit itse aatellu?


      • dancer89 kirjoitti:

        Jep, tampereelta oon lähössä, :) . Paluulla ei niin suurta merkitystä, alkujaan olin jotain vähän päälle viikon reissua ajatellut. Voi olla, että joutuu junan puoleen kääntymään, kun ei näitä kimppakyytejä paljoakaan tarjolla kyseiselle ajankohalle.

        Kuinka pitkää reissua olit itse aatellu?

        itse myös ajattelin noin reilu viikon olla siellä päin maailmaa. Ei ole tarkempaa suunnitelmaa vielä. Me olemmekin näköjään ennenkin suomi24 sivuilla juteltu. Olen kyllä jo henkisesti valmistautunut sihen, että junaan hyppään sitten jos ei muuta kyytiä ilmaannu. Mutta ei heitetä vielä kirvestä kaivoon. On tässä vielä reilu viikko aikaa!!


      • Löytyä

        Olen ajelemassa kohti Lappia joten kyyti vois onnistua, jatketaan suoraan..
        [email protected]


    • dancer89

      päätin itse tässä matkakuumeessa lähteä jo vkloppuna, ja junareissu tulee. Harmi sinällään, oispa ollu mukava löytää sattumalta matkaseura s24 kautta :D

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      85
      3408
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      44
      2837
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      74
      2356
    4. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2308
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      51
      2251
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      116
      2226
    7. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2103
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      20
      2057
    9. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      62
      1954
    10. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      112
      1914
    Aihe