Omakotitalo vuokrattavana Satakunnan pikkukaupungissa.
5h k pesutilat
Heti vapaa
[email protected]
Omakotitalo
6
3932
Vastaukset
- maasukki
missäpäin satakuntaa talo sijaitsee? vieläkö vapaana?
- Makkeli 38
Meitä on 4 henk perhe, lapset 1,5 ja 3 v haluamme pois Helsingin hulinasta. Kiinnostaa kovasti Satakunnan alue. Paljonko siinä on vuokra ? olemme valmiit vaikka heti muuttamaan. [email protected]
- Omena80
Hei!
Olemme kiinnostuneita asunnostanne. Vieläkö vapaana?
Otatko yhteyttä. [email protected] - jankon
Missä päin satakuntaa tämä omakotitalo sijaitsee? Olemme kiinnostuneet tästä asunnosta ja tarvitsemme nopeasti toisen asunnon. Saisinkos nopeasti viestiä sähköpostiini tästä asunnosta. Meitä on 7 henkilöä perheessä. Toivon siis pikaista yhteyden ottoa teiltä päin asunnosta.
- olevan jätetty
yli kk sitten. Varmasti aika moni kiinnostunut on jo ehtinyt ottaa yhteyttä sähköpostitse, sillä osoitehan ON ilmoituksessa. Luulisi, että täällä kyselevät jäävät useastikin ilman asuntoa, heh-heh!!!
- mauritz2
Tervehdys! Vuokrataan omakotitalo, jossa olisi atohalli/ Lämmintä työtilaa , puolentunnin matka hki,nkeskustaan yleisillä kulkuneuvoilla, kaikki tarjoukset otetaan vastaan, pitkäaikainen!! p.045 8057355 arkisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838