Museorekisteröinti

Saako vm82 olevan 1300 möhkö kawan museorekisteriin,ja jos saa nii onko pyörälle jotai vaatimuksia?
4465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saa sen sitte vuonna 2012 tai jotain jos se on orggis-kunnossa

Äänestä
  • Siis ei vuonna 2012 vaan vuonna 2013.

    Äänestä

  • Korjaus! kirjoitti:

    Siis ei vuonna 2012 vaan vuonna 2013.

    No miten sen nyt ottaa. Vuosimallilla ei asian kanssa ole mitään tekemistä vaan valmistusvuodella ja se saattaa olla vm. 1982 pyörässä vaikkapa 1981 eli silloin se olisi 2012.

    Sorry et mä oon aina niin oikeassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"möhkö" kirjoitti:

Saako vm82 olevan 1300 möhkö kawan museorekisteriin,ja jos saa nii onko pyörälle jotai vaatimuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu