Siisti Dethlefs 6-hengen matkailuauto vuokrattavana.
Autossa "suomi"-varustus, lämminvesi, vesikierto- ja lattialämmitys, jääkaappi jossa tilava pakastelokero.
Ajettu vähän alle satatuhatta km.
Riski 2,8 litran turbokone.
Tiedustella voi 0400 665 941 / Timo Haipus
Matkailuauto vuokrattavana Oulusta
3
1495
Vastaukset
- Kyosti valitys
Vuokrattavana myös 2000 mallin Dethleffs A5881 asuntoauto. Ajettu hieman yli 100,000 km. Kaasu ja sähköt huollettu 2013. Makuupaikat 6 hengelle.
Iso 2,8 L kone. Ulkogrilli ja salkkumallinen istuinryhmä. Markiisi. Polkupyöräteline 3:lle pyörälle. Iso takatalli.
Lisää tietoa ja varaukset:
http://www.halvat-asuntoautot-ja-vaunut-latviasta-virosta.com/2013/02/vuokrattavana-asuntoauto-oulusta.html
Hinnoista: esim sesonkiaikoina 500e viikko - Vuokraajat
Täällä myös lähes uusi Ford asuntoauto vuokralle Oulun ja Kemi-Tornion alueella: http://www.asuntoautovuokraamo.fi.
- Hanski4
Onko vapaa to 26.6 - su 29.6 (palautus ma 30.6 aamulla). 6-7 henkeä aikuisia Oulu-Imatra-Oulu. Hinta? Yst. vast. Hannu Ervasti email: ervasha miukumauku luukku.com.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689653IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076836Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741705Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61421Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941297- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751079Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41882Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748