Mummonmökki kesäksi

Keltainen mummonmökki vailla asukkaita,erillinen saunarakennus.Avara koivujen reunustama pihapiiri odottaa sinua kesäksi tai pidenmäksi aikaa.Olen Hartolassa.

Soita niin kerron mielelläni lisää.
Terv. Helena puh. 040 5048763
2610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei,
olisin kiinnostunut mökistäsi,onnistuisiko esim.vuosivuokraus ja minkälaisella summalla. Olemme rauhallinen ja nuori pariskunta jotka ovat valmiita tekemään myös kunnostus töitä mikäli tarvis.
Omistamme kaksi sisäsiistiä ja kilttiä koiraa! Olisimme siis kiinnostuneita vuokraamaan pidempi aikaisesti mökkiä!

Mukavaa kesää!

Äänestä
  • Mummon mökki on varattu tälle kesälle.Katsotaan ensi keväänä mikä silloi on tilanne.
    T. Helena

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


orvokki 09 kirjoitti:

Keltainen mummonmökki vailla asukkaita,erillinen saunarakennus.Avara koivujen reunustama pihapiiri odottaa sinua kesäksi tai pidenmäksi aikaa.Olen Hartolassa.

Soita niin kerron mielelläni lisää.
Terv. Helena puh. 040 5048763

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu