onko kellään tietoa kuka on se viiltävänainen ja uhri? ja missä niistä taloissa se on tapahtunu?
viiltäjä
Kuhumolaaaanen
61367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
se tämä..? Puskaradio ilmeisesti pätkii ;)
MITEN IHMEESSÄ TOISIA KIINOSTAA TOISTEN ASIAT NOIN PALJON EN KÄSITÄ TOLLAISTA PENKOMISTA JA SORKKIMASTA.
Sinä joka kyselet että miten joitain voi kiinnostaa toisten asiat, ethän vain itse ole todellinen omaan napaan tuijottava hirviö. Tietenkään tämä palsta ei ole oikea paikka julkistaa kenenkään nimiä mutta huolestuttavaa käyttäytymistä toisten "viiltely" kyllä on, tapahtuipa se sitten minkälaisessa tilanteessa tahansa.
niin kauan kun minunkin asioista juorutaan sekä palstalla että kylillä oon ihan yhtä oikeutettu kyselemään. En ole kyselly ihmisten nimiä eikä niitä täällä saa julkaistakkaan eikä edes vihjailemalla , sitä oon mieltä. Kysyin MITÄ ON TAPAHTUNUT, yleensähän tilanne selvitykset löytyy myös meidän omasta KUHMOLAISESTA?
se tuo ap kyselikin niitä nimiä, olisi pitänyt lukea ketju tarkemmin... älkää julkaisko täällä ihmisten nimiä taikka lempinimiä tai muita tietoja mistä voi tunnistaa!
asiat kiinnostaa.eikö sulla omaa elämää ole kun pitää toisten asioista kirjotella?oisi kiva tietää missä päin asut että tietäsi oletko sama tietotoimisto joka saarikoskella vaikuttaa vai oletko koko kaupungin kyttääjä.käyt huolto asemilla ja työttömillä parhaat juorut kuuntelemassa?vai kenties em.työntekijöitä??