Moikka!
Me ollaan tytön kanssa lähdössä juhannusaattona 20.6. Tunisiaan pariksi viikoksi. Tytöllä on ikää 8vee ja itse oon 3-kymppinen äitisihminen. Olisi mukava saada lomalle seuraa retkille tai muuten vain! Onko täällä muita lähtijöitä?
Postiakin voi laittaa [email protected].
20.6. TUNISIAAN
Matkaseuraa?
1
331
Vastaukset
- silloin myös
vielä suunnittelu asteella mutta mihin olette menossa tunisiassa ja mihin hotelliin
meitä myös äiti ja tytär mahdolisesti lähdössä paikka meille sousse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1964872
- 373362
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.342880Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1422771- 252418
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192108Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311800Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411752Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801414