Viimein uskaltuduin lekurille ja naislääkäri hieman hymyssä suin esitteli eri erektiolääkkeitä ja niiden vaikutusaikoja ja päädyimme yhteistuumin Cialikseen. Kunhan nyt vaan vielä sais naisen jostain, niin pääsis kokeilemaan kunnolla. Onneksi pari tuossa onkin jo kiikarissa..;)
Ei loppujen lopuksi ollut paha keikka se lääkärijuttu, kannattaa mennä jos on ongelmia. Ihan vaan päivystykseen menin, kylläkin yksityiselle.
Ei loppujen lopuksi ollut paha keikka se lääkärijuttu, kannattaa mennä jos on ongelmia. Ihan vaan päivystykseen menin, kylläkin yksityiselle.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kerran kun käy lääkärin luona niin jatkossa riittää pelkkä puhelinsoitto jos haluat lisäreseptin. Resepti toimitetaan joko valitsemaasi apteekkiin tai sitten voit hakea sen suljetussa kirjekuoressa ko. lääkäriaseman ilmoittautumistiskiltä.
Ei muuten kannata ottaa hirveesti alkoholia Cialiksen kanssa. En tiedä onko se vaarallista mutta mulla ainakin tulee seuraavana päivänä aivan sanoinkuvaamaton päänsärky jollaista ei tulisi jos olisin ottanut saman määrän alkoholia ilman Cialista, tai sitten pelkästään Cialista mutta korkeintaan vähän alkoholia.
Vielä kuriositeettina, kuinka vanha olet?
No niin, eilen sitten menin naisen mökille saunomaan ja perille päästyä otin cialiksen. Ja täytyy sanoa, että noin tuntia myöhemmin, kun nainen alkoi riisuutumaan ja mentiin saunaan, niin kalu oli kovana kokoajan. Panin häntä jo suihkukopissa takaapäin, siitä suoraan sängylle ja puhtia riitti. kalu oli kuin rautakanki, sen sai heti seisomaan, kun vähän edes ajatteli naista. Siis homma lähtee päästä ja Cialis auttaa siinä, ettei tarvitse miettiä seisooko vai ei? Tilanteen täytyy olla seksuaalisesti virittynyt. Nussin häntä perseeseenkin, mitä en juuri ikinä ennen ole tehnyt, nainen vain uikutti mielihyvästä. Aivan erinomainen lääke tällaiselle jännittäjätyypille, joka muuten ei saa stondista hiemankaan oudomman naisen kanssa alussa. Suosittelen ehdottomasti, pääsäryn iskee kyllä seuraavana yönä, mutta onhan buranaa..