On ollut ongelmaa wowia pelatessa ,kun se tökkii todi pahasti ja kaikki netti yhteydet ja kaikki on tarkistettu ,mutta vikaa ei löydy ja lagaa aivan törkeästi ja kaverit sanoo ,että niillä ei töki.
Tässä on hieman taustatietoja koneestani:
Läppäri: Acer
Malli:aspire 5530
Näytön ohjain:ATI Radeon HD 3200 Graphics
Suoritin: AMD athlon(Tm) x2 dual core QL 1.90 GHz
Ram: 4 gt
Järjestelmälaji 32-bittinen käyttöjärjestelmä
Netistä eikä serveristä ole kiinni nyt.
Riittääkö
3
416
Vastaukset
tehoilla juhlita ja näytönohjainkin on peleihin kovin vaatimaton, mutta jos tosiaan kaikki Windowsin kaipaamat huoltotoimet on tehty, jäljellä on "normaali" Windowsin uudelleenasennus jonka jälkeen suorituskyvyn riittävyys selviää lopullisesti.
- marazu14
okei mahtavaa kiitos tiedosta. On se kyllä vähän rasittavaa ladata wowin kaikki lisä osat ja patchit uudestaan siinä menee päivä ja yö =P. Käyttöjärjestelmänä vista. Onnistuuko jos siirtäisi kaikki wowi ja muut tiedostot johonkin pystyisikö niin välttämään uudelleen asentamisen?
- a..
..huolto toimia pitäisi tehdä niksejä,vinkkejä ohjeita sivuja tai jotain muuta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521757
- 621692
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101248- 611061
- 491024
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41775Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118637Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86630Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32607- 38566