Päivät kasvoja täynnä

Päivät kasvoja täynnä.
minulle merkityksettömiä.
Hymyssä suin,
mitään en itsestäni anna.
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

koskettaa,
raapaisee lukijaakin.
Löydän tästä jotenkin omiakin tuntemuksia.

Kannatti lukea ja kommentoida.

Äänestä

Tyylikäs ja syvällinen. Ja kertoo kuin suoraan itsestäni.. Hienosti puettu sanoiksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaana K kirjoitti:

Päivät kasvoja täynnä.
minulle merkityksettömiä.
Hymyssä suin,
mitään en itsestäni anna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu